KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12948238
nr 1294 8238
Märta Bohm
(1910-2003), Sverige
Oljemålning, Hundporträtt. Signerad. Olja på duk, 60x45 cm
Märta Bohm, svensk bildkonstnär född 1910, död 2003.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 2 december 2019
kl 19:55:42
29/11 19:45:36